Number of items: 471

Czigány György: Mozarttal vacsorázok, Fények a vízen. Mind a két mű a szerző, Erkel Ferenc-, Liszt Ferenc- és József Attila-díjas író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Szekszárd, 1992-1995, Babits. Kiadói papírkötés.
20882.

1 800 HUF
Fábri Anna: Jókai-Magyarország. A modernizálódó 19. századi magyar társadalom képe Jókai Mór regényeiben. A szerző, Fábri Anna (1945-) irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány.Bp., 1991, Skíz. Kiadói papírkötés.
20883.

1 600 HUF
Kölcsey Hymnusa és a Hymnus Kölcseyje. (Értekezések a Nyelv- és Széptudományok köréből. XXV. kötet 10. szám. Bp., 1939, MTA. 85 p. Kaidói papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítón apró foltokkal, címlapon korabeli névbélyegzővel, lapok többségének szélén egészen apró szakadásokkal.
20884.

1 600 HUF
Sík Sándor: A magyar irodalom rövid ismertetése. Bp., 1923, Németh József (,,Élet-ny.), 163+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
20885.

Sík Sándor: A magyar irodalom rövid ismertetése. Bp., 1923, Németh József (,,Élet"-ny.), 163+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.

1 400 HUF
Mikszáth Kálmán: A tisztelt ház. Jankó János rajzaival. Bp., 1887, Singer és Wolfner, 189+(3) p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
20886.

1 600 HUF
20887.

1 600 HUF
Carl Astro: Az utolsó jelentés. A szerző által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Érd, 2016, Poly-Art. Wegenast Róbert illusztrációival. Kiadói papírkötés.
20888.

1 600 HUF
Jolsvai András: Kárpótlom magam. Tárcák, életjelek 1990-1992. A szerző, Jolsvai András (1953-, eredeti nevén: Juhász István) író, szerkesztő, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp.,1992,Skíz. Kiadói papírkötés.
20889.

1 800 HUF
Hornyik Miklós: Scott kapitány utolsó feljegyzése. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2011, Püski - Masszi. Kiadói papírkötés.
20890.

1 800 HUF
Beney Zsuzsa: Se tűz, se éj. A szerző, Beney Zsuzsa (1930-2006) költő, író, irodalomtörténész, tüdőgyógyász szakorvos, egyetemi tanár által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., 2005, Argumentum. Kiadói papírkötés.
20891.

1 800 HUF
20892.

1 600 HUF
Albert Gábor: Királyok könyve. A szerző, Albert Gábor (1929-2017) Kossuth- és József Attila-díjas író, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Pont. Kiadói kartonált papírkötés.
20893.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events