Number of items: 471

Bencsik Gábor: A lovasok. Álomjáték. Bencsik István rajzaival. [Bp.], 2013, Magyar Mercurius. Kiadói papírkötés, jó állapotban. szerző és a grafikus által aláírt, számozott (117./250) példány.
20906.

3 000 HUF
7,96
8,57
Szabó Dezső: Jaj. Elbeszélések. Bp., 1924, Stádium, 251+(3) p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, a címlapon ajándékozási bejegyzésekkel.
20907.

3 000 HUF
7,96
8,57
Székely Magda: Éden. A szerző, Székely Magda (1936-2007) Kossuth-díjas költő, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20908.

3 000 HUF
7,96
8,57
Ács Margit: Párbaj. A szerző, Ács Margit (1941-) Kossuth-díjas író, esszé- és tanulmányíró, műkritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, LHarmattan Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20909.

Ács Margit: Párbaj. A szerző, Ács Margit (1941-) Kossuth-díjas író, esszé- és tanulmányíró, műkritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, L'Harmattan Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

3 600 HUF
9,55
10,29
Kornis Mihály: Nekem az ég. Haza futás. A szerző, Kornis Mihály (1949-) József Attila-díjas író, drámaíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Pozsony- Bp., 2009, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20910.

2 000 HUF
5,31
5,71
Viz Zoltán: Alkonyatkor. Versek 1898-1932. Vác, 1933, (Kapisztrán-ny.), 1 t.+ 125+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis sérülésekkel, némi kopottsággal, az elülső szennylap és a címkép alján szakadással, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20911.

2 000 HUF
5,31
5,71
20912.

2 400 HUF
6,37
6,86
20913.

2 800 HUF
7,43
8,00
Ágh István: Dani uraságnak. A szerző, Ágh István (1938-) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító valamint Széles Judit (1939-2021) textilművész, Ágh István felesége, a borító illusztrátora által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Magyar Esszék. Bp., 2018, Nap. Kiadói kartonált papírkötés.
20914.

2 800 HUF
7,43
8,00
20915.

2 000 HUF
5,31
5,71
20916.

2 000 HUF
5,31
5,71
Erős Kinga: Szavakban lobog. Írók az 1956-os forradalomban. A szerző, Erős Kinga (1977-) kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2019, Orpheusz. Kiadói kartonált papírkötés.
20917.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF