Number of items: 471

Kemenes Géfin László - Jolanta Jastrzebska: Erotika a huszadik századi magyar regényekben 1911-1947. A szerzők, Kemenes Géfin László (1937-2022) író, költő, kritikus, műfordító és Jolanta Jastrzebska (1945-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1998, Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.
20918.

2 800 HUF
7,43
8,00
Amiért a harang szól. Száz éve - szétszaggatottan. Trianon 1920-2020. Szerk.: Daruszögi H. Imre. A kötet két szerzője, Pázmándy László és Sziki Károly színművész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak, a kötet másik szerzőjének DEDIKÁLT példány! Mezőkövesd, 2020, Hajdu -Vinpress. Kiadói papírkötés.
20919.

2 000 HUF
5,31
5,71
Módos Péter: Gyerek, felnőtt, halott.; Holtidő. Mind a két mű a szerző,Módos Péter (1943-) író, dramaturg, szerkesztő, forgatókönyvíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1985-1994, Szépirodalmi - Cserépfalvi. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói papírkötés.
20920.

2 400 HUF
6,37
6,86
Török Tamás: A vértanú; Erdélyi Mefisztó. Mind a két mű a szerző, Török Tamás (1925-1993) író által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp.,1985-1988, Szépirodalom. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20921.

2 000 HUF
5,31
5,71
Kung Csue - Juan Csin: Új hősök. Oroszból ford.: Zalai Edvin. Boromissza Zsolt rajzaival. (Bp., 1954), Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
20922.

1 600 HUF
4,24
4,57
Nádor Jenő: Kártyajátékok könyve az alsóstól a rummyig. A ma divatos szórakoztató kártyajátékok ismertetése. Bp., [1927], Tolnai, 126+(2) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes, sérült, javított borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
20923.

2 000 HUF
5,31
5,71
Kártya Codex. Szerk.: Szomaházy István. Bp., 1999, Szkarabeusz Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 2700 példányban.
20924.

1 400 HUF
3,71
4,00
Horváth Nóra: ,,A szépség szeretői. George Santayana és kortársai. Ikonológia és Műértelmezés 16. Szeged, 2019, JATEPress. Kiadói papírkötés.
20925.

Horváth Nóra: ,,A szépség szeretői". George Santayana és kortársai. Ikonológia és Műértelmezés 16. Szeged, 2019, JATEPress. Kiadói papírkötés.

1 200 HUF
3,18
3,43
Várkonyi Nándor: Petőfi arca. Pécs, 1940, Janus Pannonius Társaság. Kivágásokkal, képekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20926.

2 400 HUF
6,37
6,86
9
Almási [Balogh] Tihamér: Clarisse. A Nemzeti Színház által 100 arany pályadíjjal jutalmazott eredeti dráma 5 felvonásban. Bp., 1875, Lafite és Elsner, 84 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány foltos lappal.
20927.

2 000 HUF
5,31
5,71
Domján János - Varga György: Fekete István író családfája és képgalériája. Veszprém, 2022, Veszprém Megyei Honismereti Egyesület. Benne nagyméretű családfa melléklettel. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20928.

2 400 HUF
6,37
6,86
11
20929.

3 000 HUF
7,96
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF