Number of items: 471

Görömbei András: A szavak értelme. DEDIKÁLT! Valamint benne a szerző üdvözlőkártyájával, rajta a szerző autográf soraival és aláírásával. Bp., 1996, Püski. Kiadói papírkötés.
20990.

2 000 HUF
5,31
5,71
Bárány Tamás: ... és így írunk mi! DEDIKÁLT. Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20991.

1 400 HUF
3,71
4,00
Jókai Anna: Ne féljetek. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által DEDIKÁLT példány! Bp., én.,Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20992.

2 000 HUF
5,31
5,71
Márai Sándor: Válás Budán. Márai Sándor Munkái. (Bp., 1945), Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, ex libris-szel.
20993.

1 800 HUF
4,77
5,14
Thomas Mann: Wälsungvér testvérek. Ford.: Fenyő László. Renaissance Könyvek 5. (Bp., 1937), Renaissance, 93+(3) p. Első magyar kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító sérült, két részre vált, belül jó állapotban.
20994.

1 200 HUF
3,18
3,43
20995.

2 400 HUF
6,37
6,86
Földes György: Megmondom a magamét. Bp., 1964. Kossuth. 261p. Kiadói kartonált papírkötésben . Szegő Gizi (1902-1985) grafikusnak DEDIKÁLT példány.
20996.

2 400 HUF
6,37
6,86
20997.

1 800 HUF
4,77
5,14
Tersánszky Józsi Jenő 2 műve, 1. kiadások:   Vadregény. Regény. Bp.,(1943),Kir. M. Egyetemi Nyomda, 234 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.   III. Bandika a vészben. [Bp., 1947[, Magyar Központi Híradó Rt., (Magyar Hírdető Iroda-ny.), 222 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20998.

Tersánszky Józsi Jenő 2 műve, 1. kiadások: "Vadregény". Regény. Bp.,(1943),Kir. M. Egyetemi Nyomda, 234 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. III. Bandika a vészben. [Bp., 1947[, Magyar Központi Híradó Rt., (Magyar Hírdető Iroda-ny.), 222 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.

3 600 HUF
9,55
10,29
Molnár Imre - Molnár Gábor: Halhatatlan Beatles. Líriai monográfia. Az egyik szerző, Molnár Imre által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp.,1986, Szerzői. Kiadói papírkötés.
20999.

2 400 HUF
6,37
6,86
Tarján Tamás: Hegyre szőlőt. Tanulmányok, esszék, kritikák. A szerző, Tarján Tamás (1949-2017) József Attila-díjas örmény származású magyar irodalomtörténész, egyetemi tanár, kritikus, dramaturg által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 2011, Pont. Kiadói papírkötés.
21000.

3 000 HUF
7,96
8,57
21001.

1 800 HUF
4,77
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF