Number of items: 471

Jókai Mór: A magyar nép élcze szép hegedűszóban. Összegyüjté: - - . Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 288 p. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21014.

2 000 HUF
5,31
5,71
Defoe Dániel: Bob kapitány. (Emberevők... Elefántok.. Aranyláz...) Ford.: Fodor József. Gózon Lajos rajzaival. Bp., [1943], Unió, 195+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány kissé foltos, sérült lappal.
21015.

1 600 HUF
4,24
4,57
Robert Merle: Ármány és cselszövés. Ford.: Kamocsay Ildikó. Bp., 2002, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
21016.

3 000 HUF
7,96
8,57
Kenese Erzsébet, D[ózsáné]: Vezérek. Bp., é.n. (cca 1940), Stádium, 287+(1) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, sérült, javított kiadói papír védőborítóban, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
21017.

3 400 HUF
9,02
9,71
21018.

3 200 HUF
8,49
9,14
Márai Sándor: Sértődöttek. [I. köt.:] A hang. Regény. Bp.,1947,Révai. Első kiadás. A borító Csillag Vera munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
21019.

900 HUF
2,39
2,57
Majthényi György: A kéz beszél. A gyakorlati chiromantia kézikönyve. (Budapest), [1937 körül]. Stádium Sajtóvállalat Rt. 244 p. Első kiadás. Majthényi György (1885-1942) költő, író, banktisztviselő, a Tevan kiadó irodalmi lektora. Oldalszámozáson belül gazdag illusztrációs anyaggal ellátott ismeretterjesztő kötete a kéz alakja és a jellem összefüggéseit vizsgálja, a kötet végén több közéleti szereplő (Kosztolányi Dezső, Csók István) kézfejeiről készült, felragasztott felvétellel. Aranyozott gerincű kiadói vászonkötésben. Jó példány.
21020.

2 400 HUF
6,37
6,86
21021.

1 600 HUF
4,24
4,57
Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936, Biró Miklós kiadása (Hungária-ny.), 546 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal.
21022.

2 000 HUF
5,31
5,71
21023.

1 800 HUF
4,77
5,14
Fehér S. Géza: The Danubian Herald and Whos Who. Part I. The Hungarian Foreign Trade Whos Who in Hungary. Bp., 1947, (Tipográfia Műintézet-ny.), 96 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21024.

2 800 HUF
7,43
8,00
Szathmári Gábor: A lentről jött ember. DEDIKÁLT! [Bp.],2015, Dura Stúdió. A borító és a grafikák Vágó Rita festőművész munkái. 2., bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
21025.

1 600 HUF
4,24
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF