Number of items: 471

21098.

1 400 HUF
3,71
4,00
21099.

1 800 HUF
4,77
5,14
Lafargue Pál: A tőke vallása. Fordította: Illés Artur. Bp., 1907, Népszava Könyvkereskedése. 31 p. Első kiadás! Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal.
21100.

1 200 HUF
3,18
3,43
21101.

1 800 HUF
4,77
5,14
A Mercurius Veridicus ex Hungaria három száma 1710-ből. A Magyarhoni Ev. Egyetemes Egyház Báró Podmaniczky Géza és hitvese, szül. Gr. Dégenfeld-Schomberg Berta Könyvtárában. Bp., 1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 12 sztl. lev. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
21102.

2 000 HUF
5,31
5,71
Veress Gyula: Miért? Esztergom, 1924, Laiszky János, 1 t.+91 p. Kiadói szecessziós papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval és foltos címképpel.
21103.

1 800 HUF
4,77
5,14
21104.

2 000 HUF
5,31
5,71
21105.

1 200 HUF
3,18
3,43
Szász Károly Emlékbeszéd Lewes Henrik György külső tag fölött. Bp., 1881, MTA, bélyegzésekkel, 19+1 p.   George Henry Lewes (1817-1878) angol filozófiai író.
21106.

1 200 HUF
3,18
3,43
Cherbuliez Viktor: Művészet és természet. Bp., 1893. Magyar Tudományos akadémia. Kiadói enyhén kopott egészvászon-kötésben.
21107.

1 800 HUF
4,77
5,14
Riedl Frigyes: Poétika. A középiskolák VI. osztálya számára. Átdolgozta Pintér Jenő. Bp., 1933, Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, foltos.
21108.

1 000 HUF
2,65
2,86
Justinus Budó: Symbolae ad supplementum glossarii mediae et infimae latinitatis Regni Hungariae. Bp., 1909, Typis Armini Fritz, 22 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés.
21109.

1 400 HUF
3,71
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF