Number of items: 471

21146.

3 000 HUF
7,96
8,57
21147.

3 600 HUF
9,55
10,29
Dr. Karl P. N. Shuker: Titokzatos jelenségek világatlasza - A világ természeti és paranormális rejtélyeinek képes kalauza. Bp., 1998, Officina, kartonált papírkötés, jó állapotban.
21148.

1 000 HUF
2,65
2,86
Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. (Illusztrálta: Hincz Gyula) Budapest, 1979. Magyar Helikon Kiadó - Szépirodalmi Kiadó (Dürer ny.). 171 + [3] p. + 16 t. A könyvet Szántó Tibor tervezte. Számozott, bibliofil kiadásváltozat, ez a könyv 8. számú példány. Aranyozott gerincű, kiadói nyl-kötésben, Hincz Gyula által illusztrált kiadói papírkötésben.
21149.

1 800 HUF
4,77
5,14
21150.

2 800 HUF
7,43
8,00
21151.

2 800 HUF
7,43
8,00
21152.

1 800 HUF
4,77
5,14
Magyar néprajz V. köt.: Népköltészet. Főszerk.: Vargyas Lajos. Szerk.: Istvánovits Márton. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21153.

2 400 HUF
6,37
6,86
Magyar Évkönyv 1902-1982. New York, Amerikai Magyar Szó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21154.

2 000 HUF
5,31
5,71
Jankovich Ferenc: Hulló csillagok. (Dedikált!) Bp., 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval. A szerző, Jankovich Ferenc (1907-1971) Kossuth-, József Attila- és Baumgarten-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány.
21155.

2 000 HUF
5,31
5,71
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetőinek. Bp., 1905, Az Ujság (Athenaeum-ny.) Első kiadás. Egészoldalas képtáblákkal és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Basch Árpád, Garay Ákos, Tolnay Ákos, Feld Imre, Gergely Imre, Mühlbeck Károly és mások illusztrációival. A borító és a címlap Basch Árpád munkája. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, több kijáró lappal és képtáblával.
21156.

2 000 HUF
5,31
5,71
Mircea Eliade: A samanizmus. Az eksztázis ősi technikái. Ford.: Saly Noémi. Bp., 2001, Osiris. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.
21157.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF