Number of items: 471

21170.

1 400 HUF
21171.

1 800 HUF
Fodor András: A hetvenes évek. (Napló, 1975-1979.) A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, esszéíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1996, Nap. Kiadói papírkötés.
21172.

1 800 HUF
Bozóky Éva: Ciavdia, Magdaléna, Zord idők nyomában... Mind a három mű a szerző, Bozóky Éva által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1978-1982-én., Magyarországi Evangélikus Egyház-Pro Pannonia. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papírkötésben.
21173.

1 800 HUF
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Bodor Antal, Gerlóczy Zsigmond. Bp., [1928], Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p.+ 27 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.
21174.

1 600 HUF
Schiller: Wallenstein. I-II. köt. Ford.: Dóczi [Dóczy] Lajos. Dóczi Lajos Munkái VIII-IX. (Bp.), é.n. (cca 1905), Lampel R. (Hornyánszky-ny.), 2 sztl. lev.+ 240+(2) p.; 2 sztl. lev.+ 265+(1) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón minimális kopottsággal, helyenként kissé foltos lapokkal.
21175.

1 200 HUF
Ignácz Rózsa: Rézpénz. Bp., 1938, Dante, 453+(1) p. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
21176.

1 400 HUF
Abulkászim Manszúr Firdauszí: Királyok könyve. [Sáhnáme]. Ford.: Devecseri Gábor. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés, részben kissé fakó borítóval, kiadói papír védőborítóban. Számozott (1282./2000) példány.
21177.

1 600 HUF
Faludy György: Európai költők antológiája. Bp., [1938], Cserépfalvi, 317+(3) p. Első kiadás. Átkötött félbőr-kötésben, sérült, kissé hiányos gerinccel, belül a lapok túlnyomórészt jó állapotban, néhány kis folttal.
21178.

1 600 HUF
Benedek Elek: Édes Anyaföldem! Egy nép s egy ember története I-II- Bp., 1920, Pantheon. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben
21179.

1 800 HUF
21180.

1 000 HUF
21181.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events