15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Babits Mihály: Dante komédiája. Babits Mihály Összegyüjtött Munkái X. Bp., 1939, Athenaeum, 519+(1) p. Egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.