4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Mikszáth Kálmán: A szelistyei asszonyok. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp., 1906, Révai, 2 sztl. lev.+ 348+(4) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, illusztrált egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón némi kopottsággal, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzőkkel (Dr. Princz Manó ügyvéd).