https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 94

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vegyes könyvtétel, 5 db:   Huttkay Lipót: A szellem egyéniségéről példában. Tanulmány. Eger, 1908, Érseki Lyceumi-ny. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval, rajta kis hiánnyal.;   Erdős József: Theológia az egyetemben. Dékáni beszéd. Debrecen, 1914, Hoffmann és Kronovitz, 11 p.;   Klasszikus kánonok. Összeáll. és magyarázó jegyzetekkel: Molnár Antal. Bp., 1961, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.;   Péterffy Gedeon: Biblikus tételek vázlatai. Kézirat gyanánt. hn., én.,Angolkisasszonyok Tanérképző Főiskolája, 32 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.;   Közi-Horváth József: Proletárok megváltása. XI. Pius pápa Quadragesimo anno... kezdetű körleveléről. Bp.,(1936),Actio Catholica Országos Elnöksége. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.;
20535.

Vegyes könyvtétel, 5 db: Huttkay Lipót: A szellem egyéniségéről példában. Tanulmány. Eger, 1908, Érseki Lyceumi-ny. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval, rajta kis hiánnyal.; Erdős József: Theológia az egyetemben. Dékáni beszéd. Debrecen, 1914, Hoffmann és Kronovitz, 11 p.; Klasszikus kánonok. Összeáll. és magyarázó jegyzetekkel: Molnár Antal. Bp., 1961, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.; Péterffy Gedeon: Biblikus tételek vázlatai. Kézirat gyanánt. hn., én.,Angolkisasszonyok Tanérképző Főiskolája, 32 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.; Közi-Horváth József: Proletárok megváltása. XI. Pius pápa "Quadragesimo anno..." kezdetű körleveléről. Bp.,(1936),Actio Catholica Országos Elnöksége. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.;

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Bartók István: Vallásszabadság vagy: egyház és állam - Pályanyertes mű Eger, 1879. Érseki Lyceumi Könyvnyomda 224p. Fűzve, borító nélkül
20536.

Bartók István: Vallásszabadság vagy: egyház és állam - Pályanyertes mű Eger, 1879. Érseki Lyceumi Könyvnyomda 224p. Fűzve, borító nélkül

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
A Szűz Máriáról nevezett Szt. - Ferenczrend lelki testvérületébe (confraternitas) hálás indulattal felvett s erre vonatkozó okmánnyal megtisztelt t. cz. egyházi és világi jótevőknek névtára. Veszprém, 1882, Krausz Armin, 16 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
20537.

A Szűz Máriáról nevezett Szt. - Ferenczrend lelki testvérületébe (confraternitas) hálás indulattal felvett s erre vonatkozó okmánnyal megtisztelt t. cz. egyházi és világi jótevőknek névtára. Veszprém, 1882, Krausz Armin, 16 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Huszár I(mre) Jeromos: P. Albach J[ózsef] Szaniszló O. F. M. (1795-1853.) Szeged, 1944., Ferences Tartományfőnökség,(Szeged Városi Nyomda), 91+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20538.

Huszár I(mre) Jeromos: P. Albach J[ózsef] Szaniszló O. F. M. (1795-1853.) Szeged, 1944., Ferences Tartományfőnökség,(Szeged Városi Nyomda), 91+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
H. Hurter S.J.: Theologiae specialis, pars altera, complectens tractatus tres de deo et uno et trino, de deo creatore et de verbo incarnato. Második kötet. Innsbruck, 1900, Academica Wagneriana. Latin nyelven. 10. átdolgozott kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány kevés lapon ceruzás jelölésekkel, néhány nagyon kevés lap kissé foltos. Csak a 2. kötet!
20539.

H. Hurter S.J.: Theologiae specialis, pars altera, complectens tractatus tres de deo et uno et trino, de deo creatore et de verbo incarnato. Második kötet. Innsbruck, 1900, Academica Wagneriana. Latin nyelven. 10. átdolgozott kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány kevés lapon ceruzás jelölésekkel, néhány nagyon kevés lap kissé foltos. Csak a 2. kötet!

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Emilio Freppel: Sermoni scelti. Nápoly, 1909, Davide Giordano. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kopott gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
20540.

Emilio Freppel: Sermoni scelti. Nápoly, 1909, Davide Giordano. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kopott gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Praelectiones propaedeuticae in exegesim biblicam (promanuscripto). H.n., 1903, Ad Claras Aquas : Typogr. Collegii S. Bonaventurae,. Latin nyelven. Későbbi aranyozott félvászon kötésben, kissé kopott és kissé foltos gerinccel, kopott borítóval körbevágva, kissé foltos címlapon apró szakadással valamint régi intézményi és tulajdonosi bélyegzővel, kihajtható melléklet sérült.
20541.

Praelectiones propaedeuticae in exegesim biblicam (promanuscripto). H.n., 1903, Ad Claras Aquas : Typogr. Collegii S. Bonaventurae,. Latin nyelven. Későbbi aranyozott félvászon kötésben, kissé kopott és kissé foltos gerinccel, kopott borítóval körbevágva, kissé foltos címlapon apró szakadással valamint régi intézményi és tulajdonosi bélyegzővel, kihajtható melléklet sérült.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Antonio Ciccolini: Raccolta di meditazioni e documenti secondo la materia e la forma proposte da S. Ignazio di Loyola. Második kötet. Firenze és Róma, 1880, Luigi Manuelli - Camillo Dongo. Olasz és latin nyelven. 2. kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval. Csak a 2. kötet!
20542.

Antonio Ciccolini: Raccolta di meditazioni e documenti secondo la materia e la forma proposte da S. Ignazio di Loyola. Második kötet. Firenze és Róma, 1880, Luigi Manuelli - Camillo Dongo. Olasz és latin nyelven. 2. kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval. Csak a 2. kötet!

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Scharnbek János: Egyházi beszéd melyet Végh Sándor veszprémegyházmegyei áldozár első szent miséje alkalmával. Pünkösd utáni 12-ik vasárnap, 1869-ik év kisasszonyhava 8-án a veszprémi székes-egyházban. Pest, 1869, Rudnyánszky Béla, 16 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a borító hátsó sarkán gyűrődéssel, az elülső borítón bejegyzéssel.
20543.

Scharnbek János: Egyházi beszéd melyet Végh Sándor veszprémegyházmegyei áldozár első szent miséje alkalmával. Pünkösd utáni 12-ik vasárnap, 1869-ik év kisasszonyhava 8-án a veszprémi székes-egyházban. Pest, 1869, Rudnyánszky Béla, 16 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a borító hátsó sarkán gyűrődéssel, az elülső borítón bejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Vanyó Tihamér: Az egyháztörténész szemhatára. Különlenyomat. Pannonhalma, 1943, (Stephaneum-ny.), 47+1 p. Kiadói papírkötés.
20544.

Vanyó Tihamér: Az egyháztörténész szemhatára. Különlenyomat. Pannonhalma, 1943, (Stephaneum-ny.), 47+1 p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Cornelisse, P. Dorotheo: Tractatus de Deo Uno et Trino. H.n. 1913, Claras Aquas. Latin nyelven. 518p. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, sérült gerinccel és kopott borítóval.
20545.

Cornelisse, P. Dorotheo: Tractatus de Deo Uno et Trino. H.n. 1913, Claras Aquas. Latin nyelven. 518p. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, sérült gerinccel és kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Szilas József: A káplánnevezés. Dolgozatok a A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Kánonjogi Szemináriumból 6 füzet. Bp., 1939, Élet, 74+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20546.

Szilas József: A káplánnevezés. Dolgozatok a A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Kánonjogi Szemináriumból 6 füzet. Bp., 1939, "Élet", 74+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment