Books: Religion

Number of items: 94

20547.

1 800 HUF
20548.

500 HUF
1,35
1,47
20549.

1 200 HUF
Evetovics Kunó: Katolikus erkölcstan 2. köt. Bp., 1940., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben 277p Borítón foltokkal
20550.

1 000 HUF
Horváth Ambrus: Koppi Károly működése. Palaestra Calasanctiana. A piaristák doktori értekezései az 1932. évtől. 34. sz. Szeged, 1940, (Juhász István-ny.) Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval. Felvágatlan lapokkal.   Koppi Károly (1744-1801) történetíró, egyetemi tanár, piarista szerzetes.
20551.

1 200 HUF
20552.

1 200 HUF
20553.

900 HUF
2,43
2,65
Zsihovics Ferenc: Szentek élete. IV. része, III. füzet. Eger, 1879, Érseki Lyceum. 193-288p. Papírborítóval Fametszetű szövegközti illusztrációkkal
20554.

1 200 HUF
Schütz Antal (szerk.): Szentek élete az év minden napjára.IV. köt. Bp. 1933. Szent István Társulat. Korabeli félvászon kötésben
20555.

1 200 HUF
Sántha Károly: Őrangyal. Imakönyv protestáns ifjak és leányok, különösen konfirmáltak számára. Budapest, 1896. Hornyánszky Viktor (ny.) VIII + 213 + [3] p. Első kiadás. Sántha Károly (1840-1928) evangélikus lelkész, költő különböző alkalmakra írt verses és prózai imáinak gyűjteménye, köztük a tanítóként, a hazáért, a gyámintézetekért mondandó imákkal, valamint boldogság, betegség, konfirmáció, lelki újjászületés, illetve az egyházi év kitüntetett napjai alkalmából szerzett imákkal. Néhány oldalon foltosság. Díszesen aranyozott, enyhén kopott kiadói bőrkötésben, aranyozott festésű lapszélekkel. Jó példány.
20556.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events