Tétel

Catalogue number:

20482.
468. Closed Online auction
Books: Religion

5 000 HUF

15

Description:

Fekete Ferencz: Út mutató kántor könyv, mellyet a' romai katholika anyaszentegyház szertartású magyar kántoroknak számokra, a missale ritualék, és breviarium rubrikáik szerént készített és sok új Énekekkel meg bővítve ki adott - - nemes szabad királyi városnak Szegednek alsó-városi kántora. Szeged, 1823, Grünn Orbán, VIII+224 p. Hozzákötve: kézzel írt vallási énekek, versek...stb. 225-400+2 p. Sérült, hiányos, félbőr-kötésben, az elülső borító és a gerinc hiányzik, a hátsó tábla kopott, a könyvtest szétvált (96-97 o.), a második, kézzel írt részben több lap szélén sérülésekkel (235-250,293-306, 323-346, 358/359.)

Share:

Photo of the item taken by : tg