19209.
468. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Barna Jakab: A játékok könyve a nagyközönség számára. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kopottas állapotban.