https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 178

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kerék Mihály: A magyar föld. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 2. Bp.,én,Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.
19144.

Kerék Mihály: A magyar föld. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 2. Bp.,én,Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Tóth Endre: Adatok Savaria-Szombathely és környéke történeti földrajzához. A szerző, Tóth Endre (1944-) régész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! H.n., 1972, k.n.. 239-261. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19145.

Tóth Endre: Adatok Savaria-Szombathely és környéke történeti földrajzához. A szerző, Tóth Endre (1944-) régész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! H.n., 1972, k.n.. 239-261. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Csongor Győző: Balla Antal XVIII. századi szegedi kéziratos térképe. A szerző, Csongor Győző (1915-1997) tanár, botanikus, muzeológus, várostörténész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! Szeged, 1968, Móra Ferenc Múzeum. 119-138. p. Különlenyomat (Móra Ferenc Múzeum Évkönyve). Borító nélkül.
19146.

Csongor Győző: Balla Antal XVIII. századi szegedi kéziratos térképe. A szerző, Csongor Győző (1915-1997) tanár, botanikus, muzeológus, várostörténész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! Szeged, 1968, Móra Ferenc Múzeum. 119-138. p. Különlenyomat (Móra Ferenc Múzeum Évkönyve). Borító nélkül.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
1900 A Budapest Székesfővárosi IX. Kerületi Nyilvános Községi Felső Kereskedelmi Iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti-Könyvnyomda-Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, bélyegzéssel.
19147.

1900 A Budapest Székesfővárosi IX. Kerületi Nyilvános Községi Felső Kereskedelmi Iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti-Könyvnyomda-Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, bélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Tausz Katalin: Az óváros. Gondolatok egy városi kis-társadalom szerveződéséről. Nagy Iván könyvek 4. Balassagyarmat, 1998, Ipoly-Print KFT. Kiadói papírkötésben.
19148.

Tausz Katalin: Az óváros. Gondolatok egy városi kis-társadalom szerveződéséről. Nagy Iván könyvek 4. Balassagyarmat, 1998, Ipoly-Print KFT. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Tanulmányok Tolna megye történetéből II. (Különnyomat) Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1969, Tolna megyei Tanács Levéltára 166p.
19149.

Tanulmányok Tolna megye történetéből II. (Különnyomat) Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1969, Tolna megyei Tanács Levéltára 166p.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
A Budapest Székesfővárosi IX. kerületi nyilvános községi felső kereskedelmi iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti Könyvnyomda Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
19150.

A Budapest Székesfővárosi IX. kerületi nyilvános községi felső kereskedelmi iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti Könyvnyomda Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Stazioni idrominerali dItalia. Roma, én. (cca 1920-as évek vége),ENIT. Egészoldalas színes illusztrációkkal. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással, néhány lapon kis felületi sérüléssel.
19151.

Stazioni idrominerali d'Italia. Roma, én. (cca 1920-as évek vége),ENIT. Egészoldalas színes illusztrációkkal. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással, néhány lapon kis felületi sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Eredmények a Mátraalja néprajzi kutatásában. Szerk. Kriston Vizi József. Néprajzi tájkonferenciák Heves megyében 2. Eger, 1983. Kiadja a TIT Heves megyei Szervezete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
19152.

Eredmények a Mátraalja néprajzi kutatásában. Szerk. Kriston Vizi József. Néprajzi tájkonferenciák Heves megyében 2. Eger, 1983. Kiadja a TIT Heves megyei Szervezete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
cca 1920-1930 Ausztia. Wien, Österreichische Verkehrswerbung, 24 p. Magyar nyelvű, fekete-fehér fotókkal és kihajtható térképpel illusztrált idegenforgalmi prospektus. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
19153.

cca 1920-1930 Ausztia. Wien, Österreichische Verkehrswerbung, 24 p. Magyar nyelvű, fekete-fehér fotókkal és kihajtható térképpel illusztrált idegenforgalmi prospektus. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
A Miskolci Református Leánygimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Szerk. Péter Pál. Miskolc, 1938, Ludvig István. Benne képeslappal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.
19154.

A Miskolci Református Leánygimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Szerk. Péter Pál. Miskolc, 1938, Ludvig István. Benne képeslappal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
19155.

Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment