Books: Travelling, Local History

Number of items: 178

Dr. Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19060.

2 000 HUF
Száraz Miklós György - Tóth Zoltán: Erdély csodái. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19061.

1 000 HUF
Batiz Réka et al.: Erdély száz csodája. Bp., (2004), Totem Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
19062.

1 000 HUF
Everett B. Wilson: Fifty Early American Towns. New York, 1966, A.S. Barnes and Co. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19063.

2 000 HUF
Cholnoky Jenő: Amerika. A Föld és népei I. kötet. Bp., 1917, Franklin. Félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrált, színes térképpel, kopottas állapotban.
19064.

2 800 HUF
7,57
8,24
Az első 70 évünk. / Our First 70 Years. (1947-2017). Szerk.: Stevan Mackovic. Subotica (Szabadka), 2017, Szabadkai Történelmi Levéltár. Szerb, horvát, magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / In Serbian, Croatian, Hungarian and English language. Hardcover.
19065.

1 800 HUF
Vörös Márton: Pécs. Officina Képeskönyvek 35. Bp., 1941., Officina, 35+5 p. +24 (fekete-fehér fotók) t.+2 p. Benne megrendelőlappal. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
19066.

1 400 HUF
Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. Officina Képeskönyvek 32. Bp., 1941., Officina, 28+8 p.+24 (fekete-fehér fotók) t.+2 p. Oldalszámozáson belüli térképpel. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, alapvetően szép állapotban. Benne Officina Könyvtár prospektussal és megrendelőlappal.
19067.

Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. Officina Képeskönyvek 32. Bp., 1941., Officina, 28+8 p.+24 (fekete-fehér fotók) t.+2 p. Oldalszámozáson belüli térképpel. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, alapvetően szép állapotban. Benne "Officina Könyvtár" prospektussal és megrendelőlappal.

2 000 HUF
Kőszeghy Elemér: Kassa műemlékei. Officina Képeskönyvek 16. Bp., 1939., Officina, 22+2 p.+17-28+1-16 t.+16 p. Megrendelőlappal. Kiadói kartonált papírkötésben,kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
19068.

2 000 HUF
Trencsényi-Waldapfel Imre: Pest-budai múzsa. Officina Képeskönyvek 40. Bp., 1942., Officina, 67+3 p. Oldalszámozáson belül fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
19069.

1 400 HUF
Makkai László: Erdélyi városok. Officina Képeskönyvek 32. Bp., 1940., Officina, 27+1 p. +32 (fekete-fehér fotók) t.+2 p. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
19070.

2 000 HUF
Valló István: Győri képeskönyv. Csánky Dénes, Pfannl Egon, és Weichinger Károly képeivel. Officina Képeskönyvek 39. Bp., 1942., Officina, 46+1 p.+24 (fekete-fehér és színes képtáblák) t.+2 p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerinc alsó részén kis sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
19071.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events