Books: Travelling, Local History

Number of items: 178

Schermann Szilárd: A Tisza forrásvidékének kis turistakalauza. Rahói helyi adatok felhasználásával összeáll. Dr. - -. Bp.,(1942) Magyar Turista Élet, 31+1 p. Kiadói papírkötés, a borító sarkán kis hiánnyal.
19084.

2 400 HUF
6,37
6,86
Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. CD-rom nélkül. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
19085.

1 600 HUF
4,24
4,57
Radó Richárd: Pest-budai emlékek a XIX. századból. Bp., 1941., Rózsavölgyi. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés.
19086.

1 800 HUF
4,77
5,14
Keresztury Dezső: Híres magyar könyvtárak. Bp., 1982, RTV-Minverva. Gyarmathy László fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19087.

1 400 HUF
3,71
4,00
19088.

1 000 HUF
2,65
2,86
Körösök vidéke. Honismereti füzet 1990., 1991. (2 db) Szerk.: Erdmann Gyula. Gyula, 1990-1991, Békés Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
19089.

1 400 HUF
3,71
4,00
9
Korniss Péter: Vörös Felhő földjén. Észak-amerikai indiánok között. Robert D. Miewald bevezetőjével. Bp., 1982, Corvina. Első kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
19090.

1 800 HUF
4,77
5,14
Vas megye. Helytörténeti tanulmányok. Szerk.: Dr. Horváth Ferenc. Szombathely, 1958, Vas Megye Tanácsa V.B. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 1900 példányban. + Sz. Koroknay Éva et al.: Nádasdy Ferenc Múzeum állandó kiállításai. (Kiállításvezető). Vas Megyei Múzeumok Katalógusai 60. (Bp., 1979, Révai Nyomda). Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
19091.

1 400 HUF
3,71
4,00
Viga Gyula (szerk.): Néprajzi tájkonferenciák - A Gömöri Falvak Néprajza. Miskolc, 1982, TIT Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Szervezete. 94p. Kiadói papírkötésben.
19092.

1 600 HUF
4,24
4,57
Karsainé Halász Mária (szerk.): Elődeink álma 70 év után. Bp., 2015, Csepel II. Jézus Szíve Plébánia. Kiadói papírkötés.
19093.

1 400 HUF
3,71
4,00
Rome. Past and Present. With Reconstructions of Ancient Monuments. Roma, 1962, Vision.
19094.

1 600 HUF
4,24
4,57
Kőváry E. Péter:: A Barázdákba írt történelem folytatódik. Dombegyházi dokumentumok 1975-19991. Vallomások, sajtótudósítások, jegyzőkönyvi nyilatkozatok a Petőfi tsz-ről. A szerző által ALÁÍRT, dátumozott példány Dombegyház,1992,Dombegyházi Petőfi Tsz. Kiadói papírkötés.
19095.

Kőváry E. Péter:: A "Barázdákba írt történelem" folytatódik. Dombegyházi dokumentumok 1975-19991. Vallomások, sajtótudósítások, jegyzőkönyvi nyilatkozatok a Petőfi tsz-ről. A szerző által ALÁÍRT, dátumozott példány Dombegyház,1992,Dombegyházi Petőfi Tsz. Kiadói papírkötés.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF