https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 231

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
22000.

Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g

 
The item is not available
Starting price:
950 000 HUF
2 567,57
EUR
,
2 794,12
USD
Number of bids:
0
12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás fémjel, Bachruch mesterjeggyel. XX. sz eleje. Nettó 3160 g + ezüst nyelű kések. Acél pengék is jó állapotban.
22001.

12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás fémjel, Bachruch mesterjeggyel. XX. sz eleje. Nettó 3160 g + ezüst nyelű kések. Acél pengék is jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
650 000 HUF
1 756,76
EUR
,
1 911,76
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) teaszervírozó szett. Teáskanna, cukortartó, kancsó. Kerek talpon bordázott test, fedeleken plasztikus körte fogókkal. Teáskanna ívelt kiöntő csőrrel, faragott csont markolattal. Jelzett, dianás jelzés, oldalán tulajdonosi címerrel. Bruttó: 1807g
22003.

Ezüst (Ag) teaszervírozó szett. Teáskanna, cukortartó, kancsó. Kerek talpon bordázott test, fedeleken plasztikus körte fogókkal. Teáskanna ívelt kiöntő csőrrel, faragott csont markolattal. Jelzett, dianás jelzés, oldalán tulajdonosi címerrel. Bruttó: 1807g

 
The item is not available
Starting price:
550 000 HUF
1 486,49
EUR
,
1 617,65
USD
Number of bids:
0
Arany (Au) 14K bross gyémántokkal, össze. ca. 0,8 ct, szín: M, minőség: I2, és gyönggyel jelzés nélkül, 4×2 cm, bruttó: 8,3 g
22004.

Arany (Au) 14K bross gyémántokkal, össze. ca. 0,8 ct, szín: M, minőség: I2, és gyönggyel jelzés nélkül, 4×2 cm, bruttó: 8,3 g

 
The item is not available
Starting price:
500 000 HUF
1 351,35
EUR
,
1 470,59
USD
Number of bids:
0
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
22005.

Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g

 
The item is not available
Starting price:
460 000 HUF
1 243,24
EUR
,
1 352,94
USD
Number of bids:
0
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g
22006.

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g

 
The item is not available
Starting price:
420 000 HUF
1 135,14
EUR
,
1 235,29
USD
Number of bids:
0
Nagy tálca. Ezüst (Ag) masszív, jelzett, dianás, T.E. mesterjegyes, 1950 g 70x40 cm
22007.

Nagy tálca. Ezüst (Ag) masszív, jelzett, dianás, T.E. mesterjegyes, 1950 g 70x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
380 000 HUF
1 027,03
EUR
,
1 117,65
USD
Number of bids:
0
Ezüst hólyagos mintás asztalközép, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kehely alján A M. kir. Pázmány Péter Tud. Egyetem tiszteletdíja 1936 felirattal. Jelzett 40x30x20 cm 1080 g
22008.

Ezüst hólyagos mintás asztalközép, dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kehely alján A M. kir. Pázmány Péter Tud. Egyetem tiszteletdíja 1936 felirattal. Jelzett 40x30x20 cm 1080 g

 
Sold
Starting price:
240 000 HUF
648,65
EUR
,
705,88
USD
Number of bids:
1
Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet, jelzett Dianás, ca 1900. nettő 1119 g + ezüst nyelű kések
22009.

Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet, jelzett Dianás, ca 1900. nettő 1119 g + ezüst nyelű kések

 
The item is not available
Starting price:
240 000 HUF
648,65
EUR
,
705,88
USD
Number of bids:
0
cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g
22010.

cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g

 
The item is not available
Starting price:
220 000 HUF
594,59
EUR
,
647,06
USD
Number of bids:
0
Evőeszköz készlet hat személyes süteményes, halas, fagylaltos. Vésett mintákkal, monogramos díszítéssel, jelzett. össz nettó 1061 g
22011.

Evőeszköz készlet hat személyes süteményes, halas, fagylaltos. Vésett mintákkal, monogramos díszítéssel, jelzett. össz nettó 1061 g

 
The item is not available
Starting price:
220 000 HUF
594,59
EUR
,
647,06
USD
Number of bids:
0
Art deco ezüst (Ag) asztali doboz, ládika. Nagy méretű, rózsafa fogóval, vékony fa betéttel. Jelzett, dianás, K. E. mesterjeggyel, br: 1140 g 25x19x9 cm
22012.

Art deco ezüst (Ag) asztali doboz, ládika. Nagy méretű, rózsafa fogóval, vékony fa betéttel. Jelzett, dianás, K. E. mesterjeggyel, br: 1140 g 25x19x9 cm

 
The item is not available
Starting price:
220 000 HUF
594,59
EUR
,
647,06
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment