22007.
468. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
380 000 HUF
1 027,03 EUR, 1 117,65 USD
Nagy tálca. Ezüst (Ag) masszív, jelzett, dianás, T.E. mesterjegyes, 1950 g 70x40 cm