Hungarian Coin sets Number of items: 81
3160021
31357
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
2000. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + "200Ft Millenium" T:BU patina
Adamo FO33
12 000 HUF
3160023
31358
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
2001. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor dísztokban, "Magyarország pénzérméi" sorozat T:BU patina
Adamo FO34
7 000 HUF
3140372
31359
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
2001. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor dísztokban, "Magyarország pénzérméi" sorozat T:PP kis patina, belső tok ragasztása kissé elengedett, Adamo FO34
7 000 HUF
3140355
31360
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
2002. 1Ft-100Ft (7xklf) + 100Ft "Kossuth" forgalmi sor szettben T:BU belső tok ragasztása elengedett Adamo FO35
8 000 HUF
3140356
31361
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
8 000 HUF
3160010
31362
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
2002. 1Ft-100Ft (7xklf) + 100Ft "Kossuth" forgalmi sor szettben T:PP
Adamo FO35
10 000 HUF
3167771
31363
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
2003. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + 20Ft "Deák Ferenc" forgalmi emlékérme T:PP külső tokon az aranyozott portrén kopás
Adamo FO36.1
10 000 HUF
3160009
31364
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
2003. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + 20Ft "Deák Ferenc" forgalmi emlékérme T:PP halvány patina
Adamo FO36.1
10 000 HUF
3160044
31365
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
Hollandia 2003. 1c-2E (8xklf) + "Népszavazás Magyarország Európai Uniós csatlakozásáról" Cu-Ni-Zn emlékérem (29,2mm) , "Magyar Nemzeti Bank Információs készlet" forgalmi szett dísztokban, magyar és angol nyelvű T:PP
Netherlands 2003. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) + "Referendum for the Accession of Hungary to the European Union" Cu-Ni-Zn commemorative medal (29,2mm), "Hungarian National Bank Information Set" coin set in cardboard case, in Hungarian and in English language C:PP
8 000 HUF
3160006
31366
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
2004. 1Ft-100Ft (8xklf) forgalmi sor szettben, benne 2004. 50Ft "Magyarország az EU tagja" forgalmi emlékérme T:BU Adamo FO38
7 000 HUF
3160005
31367
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
2005. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + 10Ft "József Attila" T:BU kis patina
Adamo FO39
20 000 HUF
3160034
31368
468
Hungarian Coin sets
Numismatics
2006. 1Ft-100Ft (7xklf) "1956-os forradalom" forgalmi sor szettben T:BU
Adamo FO40
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035