31651.
468. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
1973. "Gelka - Rádió Televízió Elektro Szervíz" aranyozott plakett műgyantás rátéttel, "Kiváló TV műszerész verseny 1973", dísztokban (72x54mm) T:XF kopott aranyozás