Military

Number of items: 80

1954. Szolgálati Érdemérem zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:XF  Hungary 1954. Meritorious Service Medal with enamelled, silver plated bronze decoration with ribbon C:XF NMK 617.
33013.

1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:XF Hungary 1954. "Meritorious Service Medal" with enamelled, silver plated bronze decoration with ribbon C:XF NMK 617.

3 200 HUF
8,49
9,14
1960-1970 10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért aranyozott, műgyantás fém jelvény (26mm) T:AU patina
33014.

1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" aranyozott, műgyantás fém jelvény (26mm) T:AU patina

1 400 HUF
3,71
4,00
~1970. Magyar Néphadsereg fegyvernemeket ábrázoló bronz emlékplakett eredeti, sérült tokban (38x37mm) T:UNC
33015.

500 HUF
1,33
1,43
~1970. Katonai Haditorna (KHT) részben zománcozott és festett Fe jelvény miniatűrrel (36x38mm) T:XF
33016.

~1970. "Katonai Haditorna (KHT)" részben zománcozott és festett Fe jelvény miniatűrrel (36x38mm) T:XF

1 600 HUF
4,24
4,57
~1970-1980. 7db-os osztályos jelvény tétel, benne: Az egység élenjáró katonája, Kiváló katona (2x), Kiváló növendék, Kiváló századparancsnok, Élenjáró rajparancsnok, Élenjáró katona T:AU,XF
33017.

~1970-1980. 7db-os osztályos jelvény tétel, benne: "Az egység élenjáró katonája", "Kiváló katona" (2x), "Kiváló növendék", "Kiváló századparancsnok", "Élenjáró rajparancsnok", "Élenjáró katona" T:AU,XF

3 000 HUF
7,96
8,57
1987. 40 éves a Haditechnikai Intézet kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU,XF
33018.

1987. "40 éves a Haditechnikai Intézet" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU,XF

500 HUF
1,33
1,43
~1990-2000. PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / Politikai Elítéltek Közösségéért ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:AU patina
33019.

~1990-2000. "PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / Politikai Elítéltek Közösségéért" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:AU patina

4 000 HUF
10,61
11,43
1992. Szolgálati Jel 20 év után karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:AU NMK.: 760
33020.

4 000 HUF
10,61
11,43
1995. (NATO) Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd egyoldalas fém emlékérem tokban (42,5mm) T:UNC
33021.

1 000 HUF
2,65
2,86
1997. Újszentiván Al plakett, füllel, hátoldalán Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából matricával a hátlapon (122mm) T:AU
33022.

1 000 HUF
2,65
2,86
2010. 60 éves a Magyar Honvédség Vegyvédelmi Szolgálata kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
33023.

800 HUF
2,12
2,29
Rózsa Péter (1936-2015) ~1970-1980. MN (Magyar Néphadsereg) Hiradóverseny kétoldalas, öntött bronz plakett (117x131mm) T:AU
33024.

3 000 HUF
7,96
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF