31838.
468. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
3db-os emlékérem és sport plakett tétel, benne 1947. "Szabad nép - VI. kerületi kultur és sportnapja 1947. VI. 7." Zn plakett (51x59mm) + 1974. "Ifjúmunkás napok - Diósgyőr" egyoldalas aranyozott bronz emlékérem tokban (67mm) + 1978. "Képes Sport" jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (113x80mm) T:XF oxidáció, kopott aranyozás, a porcelán pár helyen sérült