Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 119

Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán BP. kupa cs. 1972. III. gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU
31764.

1 000 HUF
Szigethy István (1891-1966) 1935. Huj huj hajrá! ezüstözött fém díjérem, hátoldalon Z.E. 1935 Egyéni II. díj véséssel, ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1937. Huj huj hajrá! bronz díjérem, hátoldalon Zrínyi Kupa 1937. Cs. III véséssel, ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel, kifakult nemzetiszín mellszalagon (40mm) T:XF  HPII 2702.
31765.

3 000 HUF
~1920-1940. 10db-os sport díjéremtétel, mindegyik mellszalagon (némelyik viseltes állapotú) T:AU-VF
31766.

4 000 HUF
1922. Újságíró Nap 1922.IX/7. bronz birkózó emlékérem (52x37mm) T:AU
31767.

1922. "Újságíró Nap 1922.IX/7." bronz birkózó emlékérem (52x37mm) T:AU

2 400 HUF
1925. Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I. bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF
31768.

1 800 HUF
~1930-1940. 8db-os sport jelvény, díj- és emlékérem tétel, közte: Ferencz Városi Torna Club, MAC - Magyar Athletikai Club 1875, Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek, Református Gimnázium Bocskay Sportkör T:XF néhány darabon patina
31769.

~1930-1940. 8db-os sport jelvény, díj- és emlékérem tétel, közte: "Ferencz Városi Torna Club", "MAC - Magyar Athletikai Club 1875", "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek", "Református Gimnázium Bocskay Sportkör" T:XF néhány darabon patina

3 400 HUF
9,19
10,00
~1930. Budapest Székesfőváros Versenydíja kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
31770.

1 200 HUF
1934. BSE (Budapest Sportegyesület) III. díj Kense, 1934. július 1. egyoldalas, részben zománcozott bronz vitorlás díjplakett (83x55mm) T:AU
31771.

3 000 HUF
1934. Tornász Világbajnokság Budapest aranyozott Br gomblyukjelvény Cserkészbolt V. N Sándor u.6. gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
31772.

3 200 HUF
8,65
9,41
1934. DSK I. 1935 bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina
31773.

2 000 HUF
1934. Szombathelyi Kerékpáros Egylet 40 éves jubileumi érme bronz emlékérem Hawel BP gyártói jelzéssel (41mm) T:XF lakknyom
31774.

2 400 HUF
1935. A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
31775.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events