Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 87

Kanada DN Kanadai Ügyvédi Kamara egyoldalas, aranyozott bronz emlékérem dísztokban (63mm) T:UNC Canada ND Canadian Bar Association one-sided gilt bronze commemorative medallion in original case (63mm) C:UNC
32868.

Kanada DN "Kanadai Ügyvédi Kamara" egyoldalas, aranyozott bronz emlékérem dísztokban (63mm) T:UNC Canada ND "Canadian Bar Association" one-sided gilt bronze commemorative medallion in original case (63mm) C:UNC

3 000 HUF
Lengyelország 1982. 15 éves a lengyel kompszolgálat a balti térségben 1967-1982 bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:AU kis ph, patina Poland 1982. 15 years polish ferry services across the baltic 1967-1982 bronze commemorative medallion in case (70mm) C:AU small edge error, patina
32869.

Lengyelország 1982. "15 éves a lengyel kompszolgálat a balti térségben 1967-1982" bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:AU kis ph, patina Poland 1982. "15 years polish ferry services across the baltic 1967-1982" bronze commemorative medallion in case (70mm) C:AU small edge error, patina

1 000 HUF
Lengyelország 1983. II. János Pál lengyelországi útja 1983 június ezüstözött fém emlékérem papírtokban (41mm) T:UNC Poland 1983. John Paul IIs pilgrimage to Poland silver plated metal commemorative medallion in paper case (41mm) C:UNC
32870.

Lengyelország 1983. "II. János Pál lengyelországi útja 1983 június" ezüstözött fém emlékérem papírtokban (41mm) T:UNC Poland 1983. "John Paul II's pilgrimage to Poland" silver plated metal commemorative medallion in paper case (41mm) C:UNC

2 000 HUF
Lengyelország DN II. János Pál peremen jelzett ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:XF Poland ND John Paul II silver plated metal commemorative medallion with hallmark on the edge (42,5mm) C:XF
32871.

Lengyelország DN "II. János Pál" peremen jelzett ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:XF Poland ND "John Paul II" silver plated metal commemorative medallion with hallmark on the edge (42,5mm) C:XF

4 000 HUF
Luxemburg DN A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme / Nemzetközi Turisztikai Szövetség) egyoldalas aranyozott, zománcozott fém emlékérem dísztokban, hátoldalán Huguenin Locle gyártói jelzéssel (70mm) T:1 a tokon pár karc Luxembourg ND A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme) one-sided, gilt, enamelled metal medallion in its original hardcase, with Huguenin Locle makers mark on the back (70mm) C:UNC a few scratches on the case
32872.

1 000 HUF
Mexikó ~1990. Mexikói Képviselőház peremen jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (152,21g/0.999/68mm) T:UNC Mexico ~1990. H. Camara de Diputados - LV Legislatura hallmarked on the edge Ag commemorative medallion in original decorative case (152,21g/0.999/68mm) C:UNC
32873.

Mexikó ~1990. "Mexikói Képviselőház" peremen jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (152,21g/0.999/68mm) T:UNC Mexico ~1990. "H. Camara de Diputados - LV Legislatura" hallmarked on the edge Ag commemorative medallion in original decorative case (152,21g/0.999/68mm) C:UNC

65 000 HUF
175,68
191,18
Nagy-Britannia 1987. WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete) kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina United Kingdom 1987. WIZO (Womens International Zionist Organization) two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987 (38mm) C:UNC (originally PP) patina
32874.

Nagy-Britannia 1987. "WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete)" kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina United Kingdom 1987. "WIZO (Women's International Zionist Organization)" two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. "FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987" (38mm) C:UNC (originally PP) patina

1 000 HUF
Nagy-Britannia DN Westminster apátság / II. János Pál pápa kétoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti műanyag tokban (38mm) T:PP United Kingdom ND Westminster Abbey / John Paul II double-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) C:PP
32875.

Nagy-Britannia DN "Westminster apátság / II. János Pál pápa" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti műanyag tokban (38mm) T:PP United Kingdom ND "Westminster Abbey / John Paul II" double-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) C:PP

2 000 HUF
Német Államok / Szászország 1826. Johann Wolfgang von Goethe bronz emlékérem kissé sérült műanyag dísztokban. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU,XF patina, karc /  German States / Saxony 1826. IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI bronze medallion in slightly damaged plastic case. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU,XF patina, scratch
32876.

Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" bronz emlékérem kissé sérült műanyag dísztokban. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU,XF patina, karc / German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" bronze medallion in slightly damaged plastic case. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU,XF patina, scratch

5 000 HUF
Német Államok / Nürnberg ~1830-1910. Mária Terézia 1760-as féltallérján alapuló fém fantáziaveret. Szign.:LAUER NURNBG (33mm) T:1-,2 German States / Nuremberg ~1830-1910. Metal fantasy coin based on Maria Theresias 1/2 Thaler from 1760. Sign.: LAUER NURNBG (33mm) C:AU,XF
32877.

Német Államok / Nürnberg ~1830-1910. Mária Terézia 1760-as féltallérján alapuló fém fantáziaveret. Szign.:LAUER NURNBG (33mm) T:1-,2 German States / Nuremberg ~1830-1910. Metal fantasy coin based on Maria Theresia's 1/2 Thaler from 1760. Sign.: LAUER NURNBG (33mm) C:AU,XF

6 000 HUF
Német Államok / Bajorország ~1850 Ludwig von Schwanthaler / Szoboravatás kétoldalas Sn emlékérem. Szign.: Birnböck F (41mm) T:2-,3 ph Gerrman States / Bavaria ~1850. Enthüllung der Bavaria-Statue von Ludwig Schwanthaler two sided Sn commemorative medallion Sign:Birnböck F (41mm) C:VF,F edge error
32878.

Német Államok / Bajorország ~1850 "Ludwig von Schwanthaler / Szoboravatás" kétoldalas Sn emlékérem. Szign.: "Birnböck F" (41mm) T:2-,3 ph Gerrman States / Bavaria ~1850. "Enthüllung der Bavaria-Statue von Ludwig Schwanthaler" two sided Sn commemorative medallion Sign:"Birnböck F" (41mm) C:VF,F edge error

1 000 HUF
Német Államok / Poroszország 1887. I. Vilmos német császár / 90. születésnapja emlékére Sn emlékérem füllel (28mm) T:XF ph German States / Prussia 1887. Wilhelm I deutscher kaiser / Zum 90 Geburtstag Sn commemorative medallion with ear (28mm) C:XF edge error
32879.

Német Államok / Poroszország 1887. "I. Vilmos német császár / 90. születésnapja emlékére" Sn emlékérem füllel (28mm) T:XF ph German States / Prussia 1887. "Wilhelm I deutscher kaiser / Zum 90 Geburtstag" Sn commemorative medallion with ear (28mm) C:XF edge error

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF