Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 87

NSZK 1967. Franz von Taxis halálának 450. évfordulója kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (13,14g/32mm) T:UNC,AU kis patina GFR 1967. 450th Anniversary of the Death of Franz von Taxis two-sided, unmarked Ag medallion (13,14g/32mm) C:UNC,AU small patina
32892.

4 000 HUF
10,61
11,43
NSZK 1973. Elias Holl 1573-1973 - Baumeister in Augsburg / Das Rathaus in Augsburg - Erbaut 1615-1620 jelzett Ag emlékérem (14,79g/0.925/35mm) T:UNC (eredetileg PP)
32893.

4 000 HUF
10,61
11,43
Németország 1991. A Brandenburgi kapu 200. évfordulója 1791-1991 jelzett Ag emlékérem pár (2xklf) eredeti dísztokban (15,09g;15,11g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. 200th Anniversary of the Brandenburg Gate 1791-1991 hallmarked Ag commemorative medallion pair (2xdiff) in original case (15,09g;15,11g/0.999/35mm) C:PP patina
32894.

Németország 1991. "A Brandenburgi kapu 200. évfordulója 1791-1991" jelzett Ag emlékérem pár (2xklf) eredeti dísztokban (15,09g;15,11g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. "200th Anniversary of the Brandenburg Gate 1791-1991" hallmarked Ag commemorative medallion pair (2xdiff) in original case (15,09g;15,11g/0.999/35mm) C:PP patina

10 000 HUF
26,53
28,57
Németország 2003. Nemzetközi Kertészeti Kiállítás - Rostock / Központi Kertészeti Egyesület kétoldalas fém emlékérem műanyag dísztokban (60mm) T:UNC Germany 2003. International Horticultural Exhibition / Central Horticultural Association (Internationale Gartenbauausstellung / Zentralverband Gartenbau) two-sided metal medallion in plastic case (60mm) C:UNC
32895.

Németország 2003. "Nemzetközi Kertészeti Kiállítás - Rostock / Központi Kertészeti Egyesület" kétoldalas fém emlékérem műanyag dísztokban (60mm) T:UNC Germany 2003. "International Horticultural Exhibition / Central Horticultural Association (Internationale Gartenbauausstellung / Zentralverband Gartenbau)" two-sided metal medallion in plastic case (60mm) C:UNC

1 000 HUF
2,65
2,86
Németország DN Bajor Parlament / Maximilianeum jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (25,15g/0.999/40mm) T:AU patina, ujjlenyomat Germany ND Bayerischer Landtag / Maximilianeum hallmarked Ag commemorative medallion in original hardcase (25,15g/0.999/40mm) C:AU patina, fingerprints
32896.

Németország DN "Bajor Parlament / Maximilianeum" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (25,15g/0.999/40mm) T:AU patina, ujjlenyomat Germany ND "Bayerischer Landtag / Maximilianeum" hallmarked Ag commemorative medallion in original hardcase (25,15g/0.999/40mm) C:AU patina, fingerprints

10 000 HUF
26,53
28,57
NDK 1970. Az 1970-es Lenin-évben elért kiemelkedő teljesítményekért - VEB Leuna-Werke Walter Ulbricht kétoldalas bronz vegyipari érdemérem eredeti dísztokban (40mm) T:AU GDR 1970. For outstanding achievements in Lenin Year 1970 double-sided bronze chemical industry merit medal in original decorative case (40mm) C:AU
32897.

NDK 1970. "Az 1970-es Lenin-évben elért kiemelkedő teljesítményekért - VEB Leuna-Werke Walter Ulbricht" kétoldalas bronz vegyipari érdemérem eredeti dísztokban (40mm) T:AU GDR 1970. "For outstanding achievements in Lenin Year 1970" double-sided bronze chemical industry merit medal in original decorative case (40mm) C:AU

1 000 HUF
2,65
2,86
Olasz Államok / Pápai Állam 1891. CASTILIO STIVERIORUM XI KAL. IUL. AN. MDCCCXCI / S. ALOISIVS GONZAGA aranyozott bronz emlékérem, füllel (48mm) T:XF
32898.

Olasz Államok / Pápai Állam 1891. "CASTILIO STIVERIORUM XI KAL. IUL. AN. MDCCCXCI / S. ALOISIVS GONZAGA" aranyozott bronz emlékérem, füllel (48mm) T:XF

8 500 HUF
22,55
24,29
Olaszország 1906. Ricordo Esposizione Internazionale - Milano / Nyitrai Aurél és neje 1906 Al zseton (32mm) T:AU
32899.

Olaszország 1906. "Ricordo Esposizione Internazionale - Milano / Nyitrai Aurél és neje 1906" Al zseton (32mm) T:AU

3 800 HUF
10,08
10,86
Olaszország ~1930. Olasz Nemzeti Biztosítótársaság kétoldalas bronz emlékérem füllel (33mm) T:XF Italy ~1930. La Nationale Compagnia Italiana di Assicurazioni two-sided bronze medallion with ear (33mm) C:XF
32900.

1 000 HUF
2,65
2,86
Portugália DN Mui Nobre e Sempre Leal Cidade de Lisboa egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- Portugal ND Mui Nobre e Sempre Leal Cidade de Lisboa one-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU
32901.

800 HUF
2,12
2,29
Svájc 2006 Svájc története - Rütli eskü / Svájci gárda Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) + Svájc története - Rütli eskü / Wilhelm Tell multicolor rátétes Cu-Ni emlékérem kapszulában (35mm) T:PP Switzerland 2006. Historia Helvetica - Rütlischwur / Pontificia Cohors Helvetica Cu-Ni commemorative medallion with multicolor overlay in capsule (40mm) + Historia Helvetica - Rütlischwur / Wilhelm Tell Cu-Ni commemorative medallion in capsule (35mm) C:PP
32902.

Svájc 2006 "Svájc története - Rütli eskü / Svájci gárda" Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) + Svájc története - Rütli eskü / Wilhelm Tell" multicolor rátétes Cu-Ni emlékérem kapszulában (35mm) T:PP Switzerland 2006. "Historia Helvetica - Rütlischwur / Pontificia Cohors Helvetica" Cu-Ni commemorative medallion with multicolor overlay in capsule (40mm) + "Historia Helvetica - Rütlischwur / Wilhelm Tell" Cu-Ni commemorative medallion in capsule (35mm) C:PP

1 000 HUF
2,65
2,86
Svájc DN Helvetia / Svájci tavak - Zürichsee aranyozott fém emlékérem (40mm) T:AU (PP) Swizerland ND Helvetia / Swiss lakes - Zürichsee gilt metal commemorative medallion (40mm) C:AU (PP)
32903.

Svájc DN "Helvetia / Svájci tavak - Zürichsee" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:AU (PP) Swizerland ND "Helvetia / Swiss lakes - Zürichsee" gilt metal commemorative medallion (40mm) C:AU (PP)

800 HUF
2,12
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF