Engravings Number of items: 82
3166416
11266
468
Engravings
Other collectibles
XVIII. sz. Őrangyalt ábrázoló rézmetszetű szentkép, 10x16 cm
4 000 HUF
3161346
11267
468
Engravings
Other collectibles
5 000 HUF
3167114
11268
468
Engravings
Other collectibles
2 000 HUF
3166564
11269
468
Engravings
Other collectibles
cca 1790 Szent Mihályt ábrázoló rézmetszetű szentkép 8x14 cm
4 000 HUF
3166407
11270
468
Engravings
Other collectibles
XVIII. sz. Szt Józsefet ábrázoló rézmetszetű szentkép, 10x16 cm
4 000 HUF
3166517
11271
468
Engravings
Other collectibles
A nagyszombati székesegyház szentképét ábrázoló rézkarc 16x11 cm
5 000 HUF
3161570
11272
468
Engravings
Other collectibles
Napóleonról szóló könyvekből kivágott 25 db rézmetszet, vegyes állapotban
1 000 HUF
3147259
11273
468
Engravings
Other collectibles
cca 1840 Shakespeare 5 db művét bemutató acélmetszet 8,5x14 cm
4 000 HUF
3161061
11274
468
Engravings
Other collectibles
1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): A lőcsei Szűz Mária kegyszobor (Effigies B. Mariae Virg. visitantis in Monte Leuchovien. Dioec. Scepus). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kisebb folttal, lapszéli ázásnyommal, apró sarokhiánnyal, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
5 000 HUF
3108019
11275
468
100
Engravings
Other collectibles
Rákóczi Ferenc olajnyomat, papír, kartonra kasírozva, sérült, jelzés nélkül, 68×55 cm 3106738
11276
468
Engravings
Other collectibles
Bibliai és egyházi jelenetek. Rézmetszet, vászon, kartonra kasírozva. Foltos. Fakeretben. 12x45,5 cm.
5 000 HUF
2988294
11277
468
14000
Engravings
Other collectibles
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035