11244.
468. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Nagy László Lázár (1935-2019): Zsolnay Múzeum Pécs, rézkarc, papír, jelzett, 15×10 cm