10995.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Gyenes Dániel jelzéssel, Munkácsy Mihály után: Vihar a pusztán. Olaj, vászon. 60x94 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!