10943.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
H Vredeveldt jelzéssel, XX. sz. első fele: Vitorlások. Olaj, vászon, 50×70 cm. Dekoratív fakeretben.