10940.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Vándorok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérüléssel (festék lepergés). Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×80 cm