10960.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Jelzés nélkül: Csata a tengeren. Olaj, fatábla. Apró felületi sérülésekkel. 40,5x51 cm. Dekoratív fakeretben.