10964.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Vitorlás egy Velence közeli lagunában. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 15x22