10954.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, hódmezővásárhelyi iskola: Alföldi táj. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 46x66 cm.