10970.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jelenet. Olaj, vsázon. javított, sérült. Fakeretben. 53x67 cm