10965.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Kiss jelzéssel: Jelenet. Olaj, vászon. Javított, kissé sérült. 80x100 cm