11047.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
MJE jelzéssel: Madarak az ágon. Vegyes technika, selyem. Dekoratív, üvegezettm kissé sérült fa képkeretben. Belső méret: 44×34,5 cm