10958.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan (Vróbel Árpád?) jelzéssel: Romantikus táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x80 cm