11153.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Cigánylány. Olaj, vászon. Jelzett Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 80x60 cm