10962.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
35 000 HUF
94,59 EUR, 102,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 41x50,5 cm