10996.
468. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Ponekker jelzéssel: Erdei tó. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív, kissé sérült keretben. 40x50 cm