Vasarely Victor (1908-1997): Vega 8. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/110). Az 1985-ben a Helikon Kiadónál megjelent mappából. 35×35 cm. Üvegezett fakeretben,
Csáji Attila (1939-): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm
Tót Endre (1937-): Kalligráfia (cím nélkül), 1964. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent: tót 64. Üvegezett fakeretben. 29,5x13,5 cm / watercolour on paper, signed, framed
Klf. alkotók (közte Beöthy-Steiner Anna, Fajó János, Forbát Alfréd, Kovács Attila, Ligeti György, Victor Vasarely által tervezett dobozban): Hommage a Carl Laszlo, Editions le Cadre, Basel, 1972. Sokszorosított grafikák és szövegek. Alkotók: Kostas Axelos, Gerlinde Beck, Beöthy-Steiner Anna, Fritz Billeter, Hartmut Böhm, Erich Buchholz, Hsia Chin, Fajó János (szitanyomat, jelzett és 48/105 számozá...
Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Vegyes technika, vászon, jelezve a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: https://www.pafart.com/archive/works2015/ 110×70 cm. / Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Mixed technique on canvas, signed on the reverse. 110×70 cm. Reproduced on the artist's homepage: https://www.pafart.com/archive/works2014/ KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PE...
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 133×128 cm / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life. Oil on wood fibre, signed lower left. Framed, 133×128 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Barcsay Jenő (1900-1988): Fekete-rózsaszín. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 38×33 cm