Number of items: 936

10025.

160 000 HUF
432,43
470,59
10026.

42 000 HUF
113,51
123,53
10027.

24 000 HUF
64,86
70,59
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 42x26 cm
10028.

26 000 HUF
70,27
76,47
10029.

180 000 HUF
486,49
529,41
10030.

36 000 HUF
97,30
105,88
10031.

70 000 HUF
189,19
205,88
Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció, 1975. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×28,5 cm / mixed technique on paper, signed, framed
10032.

340 000 HUF
918,92
1 000,00
Pinczehelyi Sándor (1946-): Cím nélkül, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, 40x30 cm. / serigraphy on paper, signed
10033.

75 000 HUF
202,70
220,59
Olajos György (1953-): Jéghegy, 1989. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35x30 cm
10034.

20 000 HUF
54,05
58,82
Milada Špálová, cseh festő (1884-1963): Havas utca (Felvidék v. Kárpáalja?) 1920-40 körül. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán korabeli prágai címkével és bélyergzővel. Fakeretben. 46x54 cm/ Milada Špálová, Czech painter (1884-1963): Snowy street (Czechoslovakia/Carpathians?). Oli on cardboard, signed lower right. With label and stamp from Prague, around 1920-40. Framed. 46x54 cm
10035.

90 000 HUF
243,24
264,71
10036.

90 000 HUF
243,24
264,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events