Number of items: 936
3136814
10459
468
Other collectibles
Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 10/2 (?) számozással. 20,5x27,5 cm
4 000 HUF
3166687
10460
468
19000
Other collectibles
19 000 HUF
3166695
10461
468
Other collectibles
18 000 HUF
3140907
10462
468
Other collectibles
3 000 HUF
3140908
10463
468
3400
Other collectibles
Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma VII. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/V. számozással, 18x11 cm
3 400 HUF
3140943
10464
468
Other collectibles
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Nagy kép. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 27x20 cm
4 000 HUF
3140876
10465
468
Other collectibles
Kondé László (1954-2002): Reneszánsz tanulmány, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./VI. számozással. 24,5x39,5 cm
4 000 HUF
3140808
10466
468
Other collectibles
Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/3 számozással, 40×29 cm
4 000 HUF
3140883
10467
468
Other collectibles
Kondé László (1954-2002): A festő menekülései VI., halál, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./V. számozással. 30x39 cm
4 000 HUF
3144427
10468
468
Other collectibles
Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/7 számozással. 16,5x24,5 cm
4 000 HUF
3144304
10469
468
Other collectibles
Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 22/22 számozással. 29x21 cm
9 000 HUF
3144287
10470
468
Other collectibles
Kovács Tamás László (1964-): "Lebegés". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XIX/XXI számozással. 20x20 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m