Number of items: 936

Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 2001. Litográfia, papír, jelzett, 2/13 számozással, lapméret: 50×35 cm
10603.

9 000 HUF
23,87
25,71
Nógrády Magda, balatongyöröki (1904-1973): Enteriőr kemencével, 1926. Olaj, karton. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 24x32 cm
10604.

6 000 HUF
15,92
17,14
Nádas Alexandra (1974-): Zöld tető, 2005. Litográfia, papír, jelzett, számozott (9/12). 56×38 cm
10605.

32 000 HUF
84,88
91,43
10606.

8 000 HUF
21,22
22,86
10607.

15 000 HUF
39,79
42,86
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Zöldellő táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva. Lap szélén foltos. 37x24,5 cm
10608.

2 600 HUF
6,90
7,43
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Liget. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonon. Karton széle foltos. 30x40 cm
10609.

2 600 HUF
6,90
7,43
10610.

2 600 HUF
6,90
7,43
10611.

2 600 HUF
6,90
7,43
Nolipa István Pál (1907-1986): Dömösi templom dekorációs terve, 1937. Akvarell, papír. Jelzett a hátoldalán. Kissé foltos és kissé sérült. Rétegelt falemezre kasírozva. 51,5x56 cm
10612.

9 000 HUF
23,87
25,71
10613.

32 000 HUF
84,88
91,43
10614.

22 000 HUF
58,36
62,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF