Number of items: 936

10748.

130 000 HUF
344,83
371,43
Szyksznian Wanda (1948-): Háromkirályok (Mária a kisdeddel). Computer print, merített papír, jelzett, számozott, 18x18 cm
10749.

7 000 HUF
18,57
20,00
10750.

3 000 HUF
7,96
8,57
Szegő Gizi (1902-1985): Háry János karikatúrák vázlatai, 11 db. Tus, akvarell, papír, mind jelzett és mindegyik hátoldalán Ludas Matyi Szerkesztősége bélyegzővel valamint a karikatúrák címeivel, szövegével. Kb. 14,5x21 cm és 18,5x25 cm közötti méretekben.
10751.

Szegő Gizi (1902-1985): Háry János karikatúrák vázlatai, 11 db. Tus, akvarell, papír, mind jelzett és mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel valamint a karikatúrák címeivel, szövegével. Kb. 14,5x21 cm és 18,5x25 cm közötti méretekben.

10 000 HUF
26,53
28,57
Szyksznian Wanda (1948-): Vénusz (erotikus jelenet), 2004. Computer print, papír, jelzett, 10x13 cm
10752.

6 000 HUF
15,92
17,14
Szegő Gizi (1902-1985): össz. 12 db karikatúra. Tus, akvarell, papír, mindegyik jelzett és hátoldalán Ludas Matyi Szerkesztősége v. Kis Ludas bélyegzővel. 13x18 cm és 15x21 cm közötti méretekben
10753.

8 000 HUF
21,22
22,86
Szeift Béla (1944-2012): Négyen, 1970. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra ragasztva, kissé foltos, 21×29,5 cm
10754.

9 000 HUF
23,87
25,71
10755.

20 000 HUF
53,05
57,14
Szűcs Edit (1968-): Jelmezterv (Berlioz, Hontalan és Woland, A Mester és Margarita). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. Paszpartuban. 26x17 cm
10756.

5 000 HUF
13,26
14,29
Szűcs Edit (1968-): Jelmezterv (Hontalan és Woland, A Mester és Margarita). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. Paszpartuban. 28x18 cm
10757.

5 000 HUF
13,26
14,29
Sztopka Anna (1950-): Vízparti város. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x70 cm
10758.

9 000 HUF
23,87
25,71
Sztopka Anna (1950-): Hegyvidéki táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x70 cm
10759.

9 000 HUF
23,87
25,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF