Paintings and graphics Number of items: 936
3164042
10073
468
50000
Other collectibles
Sugár Gyula (1924-1991): Csendélet, 1969. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×90 cm
50 000 HUF
3162924
10074
468
50000
Other collectibles
50 000 HUF
3158661
10075
468
30000
Other collectibles
Szász Endre (1926-2003): A nő, 1982. Tus, hártyapapír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 32x32 cm.
30 000 HUF
3162911
10076
468
50000
Other collectibles
Herpai Zoltán (1951-2011): Lány virággal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×60 cm
50 000 HUF
3161757
10077
468
26000
Other collectibles
Dobroszláv József (1932-2016): Vízparti táj, 1986. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 27x47 cm
26 000 HUF
3148035
10078
468
80000
Other collectibles
80 000 HUF
3164001
10079
468
36000
Other collectibles
36 000 HUF
3124137
10080
468
30000
Other collectibles
Zórád Géza (1896-1959): Társaság. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x50 cm
30 000 HUF
3164064
10081
468
Other collectibles
Borsod-megye munkásmozgalmi története 8 db rézkarcot tartalmazó mappa. Barczy, Feleky. jelzettek,29x40 cm vászon mappában
8 000 HUF
3128827
10082
468
19000
Other collectibles
19 000 HUF
3164746
10083
468
5500
Other collectibles
Ábrahám Rafael (1929-2014): Tisztelet Dürernek. Ofszet, papír, jelzett, törésnyomokkal. 40x26 cm.
5 500 HUF
3164386
10084
468
38000
Other collectibles
Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Arckép, 1938-39 körül. Olaj, vászon, jelzett. Sérült, 43x30 cm
38 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035