80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Bosznay István (1868-1944): Tavasz, 1921. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Bosznay István autográf feliratával és korabeli kiállítási raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív fakeretben, 43×65 cm