10707. 468. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Absztrakt táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 37,5×55 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert