150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
Szánthó Mária (1897-1998): Lány gyöngyökkel. Olaj, fa. Jelezve jobbra fent. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm / Mária Szánthó (1897-1998): Lady with pearls. Oil on wood, signed upper right. Framed. 60x50 cm.